Novia lampa wisząca 3xE27 czarna dymiony 108853
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa ze szklanymi szarymi dymionymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Dzięki swojemu eleganckiemu designowi oraz uniwersalnej czarnej kolorystyce, lampa ta nadaje się idealnie zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Wysokość | 165 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 12,5 cm |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | 22 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 6 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 21,5 cm |
| Waga | 2,9 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | dymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 