Ognis lampa wisząca 6-punktowa czarna 966/6
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa ze szklanymi białymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym ze złotymi wstawkami. Regulowana wysokość. Możliwość podłączenia lampy na dwa obwody świecenia poprzez zmianę podłączenia przewodów na kostce przełączeniowej, zalecamy, aby modyfikację wykonał elektryk.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 90 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (po modyfikacji) |


by 