Olivia lampa wisząca 8-punktowa satynowe srebro 1068-8SS
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 8 punktowa wykonana z metalu. Popularne satynowo srebrne wykończenie jest uzupełnione kilkoma ozdobnymi kablami z czarnej tkaniny.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 8-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 70 cm |
| Wysokość | 43 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | nie |
| Waga | 2,3 kg |
| Kolor konstrukcji | satynowe srebro |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | stal |


by 