Ontario LED plafon 1-punktowy S biały 3572AR
towar niedostępny
Opis
Elegancki plafon kwadratowy z niewymiennym źródłem światła. Przysłona jest ze szkła. Obręcz wykonana jest ze stali.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 18,5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1950 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 25 cm x 25 cm |
| Wysokość | 7 cm |
| Kształt | kwadratowy |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 