Orella lampa sufitowa spot 4xLED 16W czarna złota WL-34393-4S-BK-HBR
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 4 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym przeźroczystym szkłem. Elementy metalowe wykonane z aluminium w kolorze czarnym matowym ze złotymi akcentami. Możliwość regulowania położenia źródła światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 788 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 52 cm x 52 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy + złoty |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, aluminium, szkło |


by 