Organic LED lampa sufitowa 10-punktowa chrom C0117D
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 10 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED (możliwość ściemniania ledów przy pomocy ściemniacza ściennego - brak w zestawie). Klosze utworzone z metalowych rurek. Całość wykończona w kolorze chromu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 10-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10 x 1W LED |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 600 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 20 cm |
| Wysokość | 34 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal |


by 