Orinoko kinkiet elewacyjny 1-punktowy 4387
towar niedostępny
Opis
Kinkiet ogrodowy 1 punktowy z kloszem z tworzywa sztucznego świecący do przodu i w dół. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze grafitowym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 20 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 29 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 13 cm |
| Waga | 0,85 kg |
| Kolor konstrukcji | grafitowy/ciemnoszary |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal |


by 