Orvie kinkiet zewnętrzny elewacyjny 2-punktowy okrągły antracyt DL242204260
towar niedostępny
Opis
Kinkiet zewnętrzny elewacyjny 2 punktowy wykonany z odlewu aluminiowego w kolorze antracytu. Świało tej lampy emitowane jest w górę i w dół.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 35W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 6,9 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 9,2 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Waga | 0,55 kg |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 