Oslo lampa biurkowa 1xE27 brązowa 5788
towar niedostępny
Opis
Lampka stołowa biurkowa z metalowym brązowym kloszem. Elementy drewniane w kolorze ciemnego drewna.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 18 cm |
| Długość x szerokość | 42 cm |
| Wysokość | 52 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 9 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 18 cm |
| Kolor konstrukcji | brązowy + drewno (kolor ciemne drewno) |
| Kolor klosza / abażura | brązowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, drewno |


by 