Ottana D40 lampa wisząca LED 24W CCT szara PND-64739-S-GR
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze szarym. Możliwość zmiany barwy światła: 3000K ciepła, 4000K neutralna, 6000K zimna (barwę światła ustawia się przed montażem w podsufitce lampy za pomocą przełącznika). Wysokość regulowana.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 24 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 2900 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | szary |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 