Outline LED S lampa sufitowa IP44 1xLED/50W/3000K czarna 11362
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Lampa posiada podwyższoną klasę szczelności z przeznaczeniem do łazienki.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | łazienka |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 35 W |
| Kąt świecenia | 100 stopni |
| Strumień świetlny | 3000 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 150 cm |
| Wysokość | 9 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 