Oviedo lampa wisząca 8-punktowa czarna/złota AZ4423
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z białymi kloszami kulkami. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym i złotym szczotkowanym. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 8-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 120 cm |
| Wysokość | 145 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty szczotkowany |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 