Ovum LED lampa wisząca 1-punktowa czarna AZ3095
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Oprawa wykończona w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości. Polecana do nowoczesnych i designerskich wnętrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 4,5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 220 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 5 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 5,9 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 