Oxford lampa stołowa E14 antyczny mosiądz 108973
towar niedostępny
Opis
Klasyczna lampa stołowa z abażurem w kolorze złamanej bieli. Miękkie linie i klasyczne materiały nadają jej ponadczasowy charakter – idealna na biurko lub stolik pomocniczy, a także jako przyjemny akcent w przedpokoju. Elementy metalowe wykończone w kolorze antycznego mosiądzu. Przezroczysty przewód 200 cm z wyłącznikiem i wtyczką.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 20 cm |
| Wysokość | 38 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 14 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 20 cm |
| Waga | 1 kg |
| Kolor konstrukcji | antyczny mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | złamana biel |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina |


by 