Palos lampa wisząca 6xLED 57W czarna AZ6778
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 6 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości. Zastosowanie technologii 3-Step DIM pozwala na dostosowanie natężenia światła do aktualnych potrzeb. Lampa ta jest znakomicie przystosowana do pomieszczeń o wysokich sufitach, co czyni ją idealnym rozwiązaniem do przestronnych wnętrz, które wymagają efektownego, a zarazem funkcjonalnego oświetlenia.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | korytarz |
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 57W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - 3-stopniowa regulacja poprzez włącznik ścienny |
| Strumień świetlny | 4560 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 62 cm |
| Wysokość | 250-457 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 4,6 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 