Pandino D40 plafon LED 32W IP44 CCT czarny AZ6586
towar niedostępny
Opis
Plafon z wbudowanym źródłem światła LED, wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze czarnym matowym. Oprawa posiada podwyższoną odporność na wnikanie wilgoci IP44, idealna do łazienki jak i do innych pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu przełącznika, znajdującego się w środku lampy, można wybrać jedną z trzech opcji barwy światła - 2800K, 4000K lub 6000K.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | łazienka |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 32W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 2630 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 4,5 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |


by 