Parma lampa sufitowa 2xGU10 + 1xLED biała LP-0612/2WS WH
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa z regulowanym położeniem źródła światła. Lampa posiada reflektorki w kolorze białym z możliwością wymiany wewnętrznych obręczy na kolor złoty (obręcze w kolorze białym i złotym są na wyposażeniu) dzięki czemu możemy sami zmieniać i dopasować kolor pod swoje wnętrze. Podstawa lampy posiada podświetlenie ledowe z możliwością zmiany barwy od ciepłej przez neutralną aż po zimną. Barwę ustawiamy w podsufitce lampy przed montażem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka + LED |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Moc całkowita źródła światła LED | 8 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 474 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Długość x szerokość | 40 cm x 8 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 9 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 5,5 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały/złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 