Paulson IP44 lampa wisząca 6xG9 chrom FE-PAULSON-6P
towar niedostępny
Opis
Kolekcja lamp łazienkowych Paulson posiada piękną, inspirowaną stylem retro sylwetkę, która została wzbogacona o nowoczesne akcenty. Elementy wykończone w kolorze polerowanego chromu podtrzymują szklane klosze wykonane z rzędów pojedynczych szklanych prętów, które delikatnie rozpraszają światło. Kolor produktu może się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 3 W - LED |
| Żarówki w komplecie | tak |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 53,7 cm |
| Wysokość | 175,5 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 29,5 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 