Peak kinkiet 1-punktowy czarny 107898
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z metalowym kloszem. Oprawa wykończona w kolorze czarnym. Możliwość regulowania położenia źródła światła. Lampa posiada wbudowany włącznik i przewód z wtyczką do gniazdka o długości 200 cm.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 11 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 23 cm |
| Wysokość | 29 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 