Pearl Mix lampa wisząca 3xG9 czarna multikolor TK10843
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z kloszami ze szkła w kolorze grafitowym, bursztynowym, transparentnym. Jej eleganckie, szklane klosze kontrastują z czarną metalową konstrukcją, tworząc wyrafinowany i nowoczesny wygląd. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 24 cm |
| Wysokość | 145 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 0,73 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | multikolor |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 