Peca lampa wisząca 1xLED 12W czarna brązowy LE44274
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Ta wyjątkowa lampa, stworzona z metalu w kolorach czerni i brązu oraz szkła, charakteryzuje się eleganckim i nowoczesnym designem. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 432 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 5,8 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 40 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | brązowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 