Perpignon lampa sufitowa 5xLED/80W czarny chrom 9049-605
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnego chromu (połysk). Jasność świecenia oprawy można regulować 3-stopniowo (100%, 60%, 40%) za pomocą typowego włącznika światła. Nie współpracuje z zewnętrznymi ściemniaczami.
5 lat gwarancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 80 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 9350 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Długość x szerokość | 107 cm x 86,5 cm |
| Wysokość | 21,5 cm |
| Waga | 6,9 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny chrom (połysk) |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 