Peru lampa wisząca 1xE27 czarna/złota MLP0977
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z kloszem w kształcie stożka. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarno-złotym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 21 cm |
| Wysokość | 50 cm - 90 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 16 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 21 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | czarny + złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 