Phoenix lampa sufitowa 3xE14/IP44 czarna/chrom 62013-3CC
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa ze szklanym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym i w chromie. Ten produkt ma stopień ochrony IP44, co oznacza, że jest w pełni odporny na zachlapanie i nadaje się do użytku w łazience.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Waga | 2,44 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + chrom |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 