Pills 23 lampa wisząca 1xGU10 biała ST-5819 S WHITE
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa z kloszem utworzonym dwóch okręgów złączonych ze sobą u nasady lampy, rozchylonych na dole, dzięki czemu wydobywa się delikatne światło. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 50 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 23 cm x 11 cm |
| Wysokość | 26 cm - 226 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 