Pills 30 kinkiet LED 9W 3000K biały ST-8371-L
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa z kloszem utworzonym dwóch okręgów złączonych ze sobą u nasady lampy, rozchylonych na dole, dzięki czemu wydobywa się delikatne światło. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Możliwość regulowania położenia źródła światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 9 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 760 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 30 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 8 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 