Pipes kinkiet 1-punktowy antyczny mosiądz 1261AB
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze szklanym kloszem osłoniętym kloszem drucianym. Pipes to prosta szklana lampa ścienna z rustykalnym, bąbelkowym wykończeniem szkła i antycznym mosiężnym wykończeniem. Kinkiet posiada zabudowany w ściance wyłącznik sznurkowy pociągany.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 12 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 18 cm |
| Wysokość | 32,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Waga | 0,75 kg |
| Kolor konstrukcji | antyczny mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty + antyczny mosiądz |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | stal, szkło |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 