Pipes lampa wisząca 5-punktowa antyczny mosiądz 1265-5AB
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 5 punktowa ze szklanymi kloszami osłoniętymi kloszami drucianymi. Pipes to proste 5 szklanych świateł z rustykalnym, bąbelkowym wykończeniem szkła i antycznym mosiężnym wykończeniem. Możliwość regulowania wysokości poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 56 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Waga | 4,1 kg |
| Kolor konstrukcji | antyczny mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty + antyczny mosiądz |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 