Piruleta kinkiet 1xG9 IP44 chrom LP-008/1W CH
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze szklanym kloszem w kształcie kuli. Elementy metalowe wykończone w chromie. Kinkiet posiada podwyższoną klasę szczelności z przeznaczeniem do łazienki.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 12 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 20 cm |
| Wysokość | 49 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 