Piuma lampa wisząca 10xE14 mosiądz ST-6289-10C
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 10 punktowa z kloszem utworzonym, ze szklanych matowych elementów kolorze białym w kształcie piór. Elementy metalowe wykończone w kolorze szczotkowanego mosiądzu. Możliwość regulowania wysokości. Lampa nada naszemu wnętrzu szyku i elegancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 10-punków |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 20 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 100 cm |
| Wysokość | 132 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 