Play lampa wisząca 3xG9 czarna/złota/miedź MLP0969
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa ze szklanymi, białymi kloszami w kształcie kuli. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym ze wstawkami złota i miedzi. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 35 cm |
| Wysokość | 35 cm - 90 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty + miedź |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 