Ponte żyrandol 5-punktowy granat 2086AR
towar niedostępny
Opis
Lampy Ponte z welurowym abażurem w pięknym granatowym kolorze. Konstrukcja ze stali mosiądzowanej.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 71 cm |
| Wysokość | 63 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 16 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 15,5 cm |
| Waga | 2,5 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | granatowy |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | stal mosiądzowana, tkanina |


by 