Port D37,5 lampa wisząca 1-punktowa czarna 108426
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z metalowym kloszem. Oprawa wykończona w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | kuchnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 37,5 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 24,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 37,5 cm |
| Waga | 1,5 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny + biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 