Portofino lampa wisząca 44xG9 czarny chrom 5079-4405
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca ze szklanymi kloszami w kształcie kul w kolorze dymionym. Lampa wyposażona w 44 efektowne klosze z efektem polaryzacyjnym które dodatkowo udekorują pomieszczenie. Kolor czarnego chromu dodaje uroku lampie. Stworzona z dbałością o najmniejszy detal, ta lampa będzie stanowić nie tylko praktyczne oświetlenie, ale także piękny element dekoracyjny w Twoim domu. Ta lampa może być stosowana w różnych miejscach, takich jak salon, jadalnia, sypialnia czy biuro, a nawet klatka schodowa. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 44-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 2,2W |
| Żarówki w komplecie | tak |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 66 cm |
| Wysokość | 300 cm |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | 12 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny chrom |
| Kolor klosza / abażura | dymiony tęczowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 