Pronto 60 kinkiet LED 14W CCT IP44 czarny AZ6569
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet z wbudowanym źródłem światła LED. Wykonany z aluminium oraz tworzywa sztucznego, kinkiet ten charakteryzuje się nie tylko estetycznym wyglądem, ale także wytrzymałością i łatwością w utrzymaniu. Oprawa posiada podwyższoną odporność na wnikanie wilgoci IP44. Idealna do łazienki jak i do innych pomieszczeń. Z inteligentnym przełącznikiem CCT użytkownik może w prosty sposób zmieniać barwę światła według własnych preferencji, co czyni go funkcjonalnym rozwiązaniem do każdego domu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | łazienka |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 14W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1060 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Szerokość | 60 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 9 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 