Q I Nero/Rose Gold 50 lampa wisząca 1-punktowa czarna/różowe złoto OR85143
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z metalowym kloszem wykończona w kolorze czarnym ze wstawkami w kolorze różowego złotego. Możliwość regulowania wysokości. Prosta forma sprawia, że idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 3,5 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 2,8 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 50 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 2,8 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny + różowe złoto |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 