Qubo LED kinkiet elewacyjny sterowany telefonem sterowany telefonem Lutec/Bluetooth 5193004118
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet elewacyjny 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze ciemnoszarym/grafitowym. Klosz z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Oprawa jest wyposażona w zintegrowany moduł świetlny Lutec Connect, który pozwala sterować temperaturą barwową oprawy w zakresie 2700K-6500K za pomocą telefonu, posiada również funkcję ściemniania w zakresie od 10% do 100%. Możliwość ustawiania scen świetlnych. Aplikację "Lutec Connect" możemy pobrać i zainstalować w telefonie ze sklepu Google Play (system Android) oraz ze sklepu App Store (system iOS). Technologia Bluetooth pozwala na szybkie łączenie się telefonu ze wszystkimi oprawami w ogrodzie, które posiadają moduł Lutec Connect.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 15 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Kąt świecenia | 119 stopni |
| Strumień świetlny | 1200 lm |
| Barwa światła LED | 2700K - 6500K (regulacja zmiany barwy z telefonu) |
| Szerokość | 11 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 7,1 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Kolor konstrukcji | grafitowy/ciemnoszary |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 