Quiberon lampa wisząca 10xLED 55W piaskowa 7039-1013
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED, z dodatkowym podświetleniem górnym umieszczonym w podsufitce. Całość wykończona w kolorze piaskowym "Sand". Lampa QUIBERON jest wyposażona w funkcję tzw. "soft lift" - podnoś lub opuszczaj lampę kiedy chcesz, nawet jedną ręką bez wchodzenia na drabinę ! Lampa QUIBERON charakteryzuje się nowoczesnym designem, który przyciąga wzrok. Idealna do jadalni, salonu czy kuchni, gdzie stanie się centralnym punktem aranżacji. Trzystopniowa regulacja natężenia światła poprzez włącznik ścienny.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 10-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 55W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pomocą włącznika światła |
| Strumień świetlny | 7000 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Szerokość | 117 cm |
| Wysokość | 180 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 7,2 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 9 cm |
| Kolor konstrukcji | piaskowy "Sand" |
| Kolor klosza / abażura | piaskowy "Sand" |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 