Rabel lampa wisząca 5xLED 18W czarna PND-344221-5-BK
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 5 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 18W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1116 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 67 cm x 18 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy + złoty |
| Kolor klosza / abażura | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | metal (druciany, siatka) |
| Materiał | stal, aluminium, akryl |


by 