Rafal lampa wisząca 3xE27 czarna/szara 45492/03/36
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z abażurami wykonanymi z filcu w kolorze szarym. Liczne paski na lampie tworzą grę światła i cienia, dodając uroku ciemnemu zakątkowi pokoju. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Ta dekoracyjna lampa, wykonana z wysokiej jakości filcu, rozjaśni cały Twój pokój. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 98 cm x 20 cm |
| Wysokość | 183 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 30 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 20 cm |
| Waga | 3,3 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | szary |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, filc |


by 