Rebel lampa wisząca 1xE27 czarna/biała 1270/1
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z metalowym kloszem. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości. Czarny stożkowy klosz z białym wnętrzem nie tylko dodaje charakteru, ale także optymalizuje rozpraszanie światła. Zainspirowana klimatem loftu seria REBEL to lampy ultranowoczesne, które sprawdzą się idealnie w minimalistycznych, industrialnych wnętrzach.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 24 cm |
| Wysokość | 40-100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 24 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 24 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny (od spodu biały) |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 