Rebel lampa wisząca 3xE27 czarna/złota 1272/3
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z metalowymi kloszami. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości. Czarny stożkowy klosz ze złotym wnętrzem nie tylko dodaje charakteru, ale także optymalizuje rozpraszanie światła. Zainspirowana klimatem loftu seria REBEL to lampy ultranowoczesne, które sprawdzą się idealnie w minimalistycznych, industrialnych wnętrzach.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 75 cm |
| Wysokość | 40-100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 24 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 24 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny (od spodu złoty) |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 