Reda lampa wisząca 4-punktowa PND-4793-4-L
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa z drucianymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym, elementy drewniane w kolorze brązowym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa pasuje do loftowych i industrialnych wnętrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 80 cm x 14 cm |
| Wysokość | 75 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal (druciany, siatka) |
| Materiał | metal, drewno |


by 