Reflex LED lampa wisząca 2-punktowa biała MOD154PL-L6W3K
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 2 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym akrylem. Klosz z dekoracyjnym elementem wykonanym z półprzezroczystej teksturowanej tkaniny. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Możliwość regulacji wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 14W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 300 stopni |
| Strumień świetlny | 1000 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 45 cm |
| Wysokość | 280 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2,1 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tkanina + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl, tkanina |


by 