Remdal LED lampa wisząca 6-punktowa czarna/złota PND-16374-6-BK-GD-3K
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED w kolorze czarno-złotym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 36 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | Nie |
| Strumień świetlny | 2700 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 98,9 cm |
| Wysokość | 82,2 cm (możliwość skrócenia o 30 cm) |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 