Rendez-vous lampa wisząca 8-punktowa mosiądz MOD109PL-08BS
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 8 punktowa ze szklanymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze mosiądzu. Konstrukcja oprawy oparta jest na przemienności prostych kształtów z zaokrąglonymi detalami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 8-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 103 cm |
| Wysokość | 79 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 15 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm |
| Waga | 5,2 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty mosiądzowany |
| Kolor klosza / abażura | biały matowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 