Reus led lampa wisząca 1-punktowa czarna LP-8069/1P LED BK
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z metalowym kloszem, z paskiem led o mocy 36W. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 36 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 3240 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 9 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny z białą osłoną na ledy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 