Ricky lampa sufitowa (spot) 2xGU10 czarna/złota ML0691
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 2 punktowa z metalowymi kloszami osłoniętymi z zewnątrz szklanymi kloszami w kształcie tuby. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarno-złotym. Możliwość regulowania położenia źródła światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 9 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 26 cm x 6 cm |
| Wysokość | 14,3 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 6 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | złoty + przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 