Rif lampa sufitowa tuba 1xGU10 biały/drewno SL.1348
towar niedostępny
Opis
Elegancja i naturalność - lampa sufitowa RIF łączy nowoczesne rozwiązania oświetleniowe z ciepłem naturalnego drewna. Dostępna w wersji z bielą lub elegancką czernią, doskonale komponuje się z każdym stylem wnętrza, od skandynawskiego po minimalistyczny.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 12 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 14 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały + drewno |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | stal + drewno |


by 