Ringa D60 lampa sufitowa 1xLED/35W/IP44 biała
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Lampa o podwyższonej klasie szczelności IP44, nadaje się do łazienki jak i do każdego innego pomieszczenia. Prosta forma lampy sprawia, że idealnie wkomponuje się w każde wnętrze. Wbudowany wewnętrzny przełącznik CCT umożliwia łatwą regulację temperatury barwowej światła od ciepłej do neutralnej (3000K, 3500K, 4000K).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 35 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 2940 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła LED | 3000K - 4000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 